• Tańce, hulanki, swawole

•    Dzień Dziecka w klasach 0-III spędziliśmy z animatorami z firmy „Nie Pękaj” z Nakła nad Notecią. Były tańce, hulanki, zabawy, dmuchane zamki, ogromne bańki mydlane. Objadaliśmy się pysznym popcornem i cukrową watą. Po śniadaniu do naszej zabawy dołączył ooooooogromny miś! Szkoda, że Dnia Dziecka nie obchodzimy codziennie… Ale za to warto przez rok czekać na ten dzień!

D.K.

• Kangurowe wyróżnienie

•       Bartłomiej Tkaczyk - uczeń klasy siódmej otrzymał wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny.

Gratulacje!

• Wycieczka do sali zabaw

• 21 kwietnia 2023 roku dzieci z grupy 0a i 0b wyruszyły na wycieczkę do sali zabaw ,,Figlowisko" w Bydgoszczy. Przedszkolaki mogły tam skorzystać z licznych atrakcji, brały również udział w warsztatach robienia glutków SLIME.

Dzieci były zachwycone i z uśmiechem wróciły do szkoły.

M.Sz.

Fot.M.Sz.

• Franek i Michalina z nagrodami!

•      Franek Noga z pierwszej klasy i Michalina Nowicka z klasy 0a odebrali nagrody za III miejsce i nagrodę publiczności w Gminnym Konkursie "KARTKA WIELKANOCNA 2023".

Grtulujemy!

Fot. Stowarzyszenie Koronowo Budzi Się