• Julka z nagrodą!

• 20 kwietnia 2023 roku Julka Kłosowska – uczennica ósmej klasy odebrała w  Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Bydgoszczy nagrodę za pierwsze miejsce w Wojewódzkim Konkursie Frazeologicznym z cyklu „W świecie ukrytych znaczeń” pt. „Urodzić się pod szczęśliwą gwiazdą”.

Julka została poproszona o odczytanie fragmentu opowiadania z dialogiem, które napisała i zrobiła to po mistrzowsku!

Gratulacje! 😊

• Brawa dla Franka i Michaliny!

•       Franek Noga z pierwszej klasy zajął III miejsce w Gminnym Konkursie "KARTKA WIELKANOCNA 2023" w kategorii wiekowej 7-10 lat.

Michalina Nowicka z klasy 0b zdobyła nagrodę publiczności.

Gratulacje!

PS Na fotografiach nagrodzone prace. Ta z wesołym zającem przy koronowskim pomniku to dzieło Franka. Ta z 29 (!) misternie wykonanymi kolorowymi pisankami - dzieło Michaliny. 🙂

Wyniki konkursu można sprawdzić na stronie: https://www.facebook.com/StowarzyszenieKoronowoBudziSie

• Wręczenie nagród za konkurs „Moja ozdoba wielkanocna”

•      31 marca br. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Moja ozdoba wielkanocna”. Uczestnikami byli uczniowie klas 0-III, wpłynęło łącznie 27 prac. Dzieła były bardzo pomysłowe, oryginalne i różnorodne. Jury miało trudny wybór, ostatecznie większością głosów zostały nagrodzone prace:

I miejsce - Wojciech Latos (klasa II),
            II miejsce - Izabela Manys  (klasa II),
            III miejsce - Wojciech Procyk  (klasa 0a).

Komisja postanowiła również wyróżnić prace:
            Zuzanny Klesińskiej (klasa 0a),
            Amelii Nowakowskiej (klasa 0b),
            Igora Pliszki  (klasa I).

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie zostały nagrodzone pamiątkowym dyplomem oraz słodkim upominkiem, zaś laureaci otrzymali dodatkowo nagrody rzeczowe- wszystko zostało sfinansowane przez Radę Rodziców, za co serdecznie dziękujemy.

Prace konkursowe i inne świąteczne ozdoby będzie można kupić w niedzielę przed kościołem. Gorąco zapraszamy! .

O.M.

Fot.O.M.