• Nasze sukcesy 2022/2023

• Nasze (pozaszkolne) osiągnięcia!

• III miejsce grupy z klasy 0a na VIII Gminnej Spartakiadzie Przedszkolaka.

• I miejsce – Jakub Nowak, Rafał Frąckowski, Wojciech Lubiewski, Paweł Rosek (klasa VIII) w rywalizacji sportowej na torze przeszkód podczas spotkania klas ósmych w Zespole Szkół Zawodowych im. gen. Stanisława Maczka w Koronowie.

• I miejsce -  Julia Kłosowska (klasa VIII)  w Wojewódzkim Konkursie Frazeologicznym z cyklu „W świecie ukrytych znaczeń” pt. „Urodzić się pod szczęśliwą gwiazdą”.

• III miejsce -  Franciszek Noga (klasa I) w Gminnym Konkursie „KARTKA WIELKANOCNA 2023” w kategorii wiekowej 7-10 lat.

• Nagroda Publiczności – Michalina Nowicka (klasa 0b) w Gminnym Konkursie „KARTKA WIELKANOCNA 2023”.

• II miejsce – Julia Kłosowska (klasa VIII) w Wojewódzkim Konkursie na Komiks     pt. „Mikołaj Kopernik – wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię”.

• Wyróżnienie – Bartłomiej Tkaczyk (klasa VII) w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”.

• I miejsce – Hubert Korczak (klasa III) w Gminnym Konkursie Wiedzy o Odpadach Komunalnych „Myślę, więc segreguję” (kategoria klas III-IV).

• II miejsce  - Gabriela Cyckowska (klasa IV) w Gminnym Konkursie Wiedzy                o Odpadach Komunalnych „Myślę, więc segreguję” (kategoria klas III-IV).

• Wyróżnienie – Aniela Kurkowska (klasa IV) w Gminnym Konkursie Wiedzy                o Odpadach Komunalnych „Myślę, więc segreguję” (kategoria klas III-IV).

• I miejsce – Łucja Nowicka (klasa VI) w Gminnym Konkursie Wiedzy                               o Odpadach Komunalnych „Myślę, więc segreguję” (kategoria klas V-VI).

• Wyróżnienie – Adam Gruchała (klasa V) w Gminnym Konkursie Wiedzy                               o Odpadach Komunalnych „Myślę, więc segreguję” (kategoria klas V-VI).
        • Wyróżnienie – Bartłomiej Tkaczyk (klasa VII) w Gminnym Konkursie Wiedzy                               o Odpadach Komunalnych „Myślę, więc segreguję” (kategoria klas VII-VIII).

• Wyróżnienie –  Zofia Lewandowska (klasa VII) w Gminnym Konkursie Wiedzy                               o Odpadach Komunalnych „Myślę, więc segreguję” (kategoria klas VII-VIII).

• Wyróżnienie – Aleksandra Krajniewska (klasa VIII) w Gminnym Konkursie Wiedzy o Odpadach Komunalnych „Myślę, więc segreguję” (kategoria klas VII-VIII).

• Wyróżnienie – Zofia Lewandowska (klasa VII) w Gminnym Konkursie Plastycznym „Koronowo moich marzeń” zorganizowanym z okazji 655 urodzin Koronowa.

• Wyróżnienie – Xavier Gburczyk (klasa VI) w Gminnym Konkursie Plastycznym „Koronowo moich marzeń” zorganizowanym z okazji 655 urodzin Koronowa.