• Wykaz podręczników i zeszytów ćwiczeń do religii i wychowania do życia w rodzinie na rok szkolny 2023/2024

• RELIGIA

-Kl. 0

Religia. Ćwiczenia do religii klasa 0 szkoły podstawowej. Ks. Jan Doppke. Wydawnictwo Adventus. Kolor okładki ćwiczeń jasnozielony- nowy program!

- Kl. I

Religia. Ćwiczenia do religii klasa I szkoły podstawowej. Ks. Jan Doppke. Wydawnictwo Adventus. Kolor okładki ćwiczeń jasnozielony- nowy program!

- Kl. II

Religia. Ćwiczenia do religii klasa II szkoły podstawowej. Ks. Jan Doppke. Wydawnictwo Adventus.

- Kl. III

Religia. Ćwiczenia do religii klasa III szkoły podstawowej. Ks. Jan Doppke. Wydawnictwo Adventus.

-Kl. IV

Podręcznik do religii dla kl. IV szkoły podstawowej. Zaproszeni przez Boga. Wydawnictwo WAM.

Religia.  Ćwiczenia do religii klasa IV szkoły podstawowej. Ks. Jan Doppke. Wydawnictwo Adventus.

- Kl. V

Podręcznik do religii dla kl. V szkoły podstawowej. Szukam Cię, ks. W Kubik. Wydawnictwo WAM.

Religia. Ćwiczenia do religii klasa V szkoły podstawowej. Ks. Jan Doppke. Wydawnictwo Adventus.

- Kl. VI

Podręcznik do religii dla klasy VI szkoły podstawowej. Jestem Twoim Zbawicielem. Wydawnictwo WAM.

Religia. Ćwiczenia do religii klasa VI szkoły podstawowej. Ks. Jan Doppke. Wydawnictwo Adventus.

Kolor okładki jasnozielony – nowy program!

- Kl. VII

Podręcznik do religii dla kl. VII szkoły podstawowej. Prowadzę cię. Wydawnictwo WAM.

Religia. Ćwiczenia do religii klasa VII szkoły podstawowej. Ks. Jan Doppke. Wydawnictwo Adventus.

Kolor okładki jasnozielony – nowy program!

- Kl. VIII

Podręcznik do religii dla klasy VIII szkoły podstawowej. Jestem z wami. Wydawnictwo WAM. Ćwiczenia do religii klasa VIII szkoły podstawowej. Ks. Jan Doppke. Wydawnictwo Adventus

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

- Kl. IV

Podręcznik dla klasy IV. Wędrując ku dorosłości. Teresa Król. Wydawnictwo Rubikon.

Ćwiczenia do kl. IV. Wędrując ku dorosłości.. Teresa Król. Wydawnictwo Rubikon.

- Kl. V

Podręcznik dla klasy V. Wędrując ku dorosłości. Teresa Król. Wydawnictwo Rubikon.

Ćwiczenia do kl. V. Wędrując ku dorosłości. Teresa Król. Wydawnictwo Rubikon.

- kl. VI

Podręcznik dla klasy VI. Wędrując ku dorosłości. Teresa Król. Wydawnictwo Rubikon.

Ćwiczenia do kl. VI. Wędrując ku dorosłości.. Teresa Król. Wydawnictwo Rubikon.

- Kl. VII

Podręcznik dla klasy VII. Wędrując ku dorosłości. Teresa Król. Wydawnictwo Rubikon.

Ćwiczenia do kl. VII. Wędrując ku dorosłości.. Teresa Król. Wydawnictwo Rubikon.

-kl. VIII

Podręcznik dla klasy VIII. Wędrując ku dorosłości. Teresa Król. Wydawnictwo Rubikon.

Ćwiczenia do kl. VIII. Wędrując ku dorosłości.. Teresa Król. Wydawnictwo Rubikon.