• W drugim semestrze odbyło się kilka imprez sfinansowanych przez radę rodziców: 25 marca odbył się koncert Filharmonii Pomorskiej z Bydgoszczy 29 kwietnia występ Teatru Magmowcy -przedstawienie „Ważne numery” dla klas 0-III 1 czerwca Dzień Dziecka: w większości sfinansowane zostały dmuchańce dla klas 0-III, w całości wyjazd klas IV-VIII na pole paintballowe do Gostycyna, 22 czerwca dyskoteka dla klas IV-VIII.

19 grudnia 2021 r. z inicjatywy rady rodziców oraz w porozumieniu z dyrektorem szkoły panem Grzegorzem Winowieckim oraz z księdzem proboszczem Wiesławem Wiśniewskim odbył się kiermasz ozdób świątecznych. Sprzedawane prace pochodziły z konkursu bożonarodzeniowego na ozdobę lub stroik świąteczny zorganizowanego przez panią Ewę Olską dla uczniów klas 0-III.

Dnia 25 listopada 2021 r. z inicjatywy rady rodziców oraz w porozumieniu z Panem Dyrektorem Grzegorzem Winowieckim odbyła się andrzejkowa dyskoteka dla klas IV - VIII.  O oprawę muzyczną zadbał iDo Events, który poświęcając swój prywatny czas doskonale poprowadził zabawę. Gadżety, które można było zdobyć podczas loterii fantowej  ufundowane zostały przez: Ubezpieczenia Generali, firmę PhosAgro, Urząd Miejski w Koronowie. Napoje dla uczestników ufundowała Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska z Koronowa.

Pomoc przy organizacji konkursów szkolnych: "Ekoinstrument Marzeń", "Plakat Andrzejkowy"," Klasowy Plakat Niepodległościowy","Polska w 103 Pytaniach". Wsparcie polegało na zakupie nagród ze środków zgromadzonych przez Radę Rodziców.
          Wiele spośród zdobytych przez uczniów nagród pochodziło od sponsorów: Acomp Systemy Informatyczne, Urząd Miejski w Koronowie.

Dnia  15 października 2021 r. z inicjatywy rady rodziców oraz w porozumieniu z Panem Dyrektorem Grzegorzem Winowieckim odbył się pierwszy koncert muzyków z Filharmonii Pomorskiej im. Ignacego Jana Paderewskiego.

Koncert sfinansowany został ze środków pozyskanych przez Radę Rodziców.