Strona główna
Trzecioklasiści na biwaku w Samociążku
W dniach 16-18 czerwca uczniowie klasy trzeciej byli na biwaku w ośrodku wypoczynkowym "Julia" w Samociążku.
Po zapoznaniu się z regulaminem ośrodka i przypomnieniem regulaminu biwaku zakwaterowaliśmy się w domku "Wojtek" w dwuosobowych pokojach. Następnie poszliśmy zwiedzać teren. Gdy dotarliśmy na plac zabaw, naszą uwagę przykuła tyrolka, która towarzyszyła nam do końca biwaku.
Michalina i Roksana - rozśpiewane dziewczyny
18 maja odbył się 33. Festiwal Piosenki Dziecięcej w Buszkowie. Z ogromną radością informujemy, że Michalina Nowicka z klasy trzeciej zdobyła III miejsce, wykonując piosenkę „Meluzyna”. Serdeczne brawa należą się również Roksanie Gonciarz z klasy piątej za piękne wykonanie utworu „Hi-Fi”.
Gratulujemy naszym utalentowanym uczennicom, które z dumą reprezentowały szkołę podczas konkursu. Życzymy im dalszego rozwijania muzycznych pasji oraz wielu kolejnych sukcesów na scenie!
"Hopnięci" - wyprawa piątoklasistów do kina
17 czerwca uczniowie klasy piątej wybrali się do kina w Bydgoszczy na film pt. "Hopnięci", którego fabuła dotyczyła przygód nastoletniej miłośniczki przyrody, Mabel, która ratowała ekosystem zwierząt.
Wszyscy byliśmy zaciekawieni, jak zakończą się starania bohaterki.
D.P.
Fot.D.P.
Certyfikat dla zerówkowiczów!
Uczniowie klasy 0b otrzymali certyfikat uczestnictwa i podziękowania za udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym "Eko przedszkolaki". Przez cały rok pod kierunkiem wychowawczyni - pani Mileny wykonywali różne zadania ekologiczne, o których skrupulatnie informowaliśmy.
Gratulujemy!
Aby bezpiecznie jeździć rowerem...
16 czerwca uczniowie klasy czwartej i dwóch uczniów z klasy szóstej otrzymało karty rowerowe, które są potwierdzeniem znajomości przepisów ruchu drogowego oraz umiejętności bezpiecznego poruszania się rowerem.
Aby uzyskać kartę rowerową, uczniowie musieli zdać część teoretyczną i praktyczną egzaminu. Gratulujemy wszystkim, którzy pomyślnie przeszli wymagane etapy i życzymy im bezpiecznych oraz odpowiedzialnych podróży rowerowych. W kaskach! Zawsze w kaskach!
A na przerwach...
Gramy w "Chłopka" i w "Wygibańca"
Fot.B.S.

Aktualny czas
Wtorek 23.06.2026Kalendarz
- brak danych
Galeria zdjęć
- brak danych
Logowanie
- liczba odwiedzin: 192618