Strona główna
Za nami wyjątkowe pożegnanie naszej Pani od fizyki - Sabiny Szymańskiej ❤️
Przez cztery lata pani Sabina dzieliła się z nami swoją wiedzą, cierpliwością i pasją do odkrywania świata. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, cenne lekcje i wszystkie chwile, które na długo pozostaną w naszej pamięci.
Niech siła Pani oddziaływania na uczniów będzie stała jak prawa Newtona.
Życzymy wielu sukcesów, satysfakcji oraz powodzenia na dalszej drodze zawodowej i osobistej. Dziękujemy za wszystko!
Innowacja pedagogiczna „Co wiem o krajach anglojęzycznych?”
W roku szkolnym 2025/2026 uczniowie klasy VI uczestniczyli w zajęciach pozalekcyjnych realizowanych w ramach innowacji pedagogicznej „Co wiem o krajach anglojęzycznych?”. Głównym celem projektu było poszerzenie wiedzy o krajach anglojęzycznych oraz rozwijanie kompetencji językowych i kulturowych.
Podczas spotkań uczestnicy poznawali najważniejsze informacje dotyczące historii, geografii i kultury takich państw jak: Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Kanada, Australia i Irlandia. Uczniowie odkrywali charakterystyczne symbole narodowe, ciekawostki przyrodnicze, zabytki oraz tradycje związane z życiem mieszkańców tych krajów.
Lodowa niespodzianka!
Lody! Lody! Przyjechały lody! W środę! Do naszej szkoły! Były pyszne!
Dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie tej niespodzianki!
B.S.
Fot.B.S.
Z wizytą w domowym zoo
W poniedziałek - 22 czerwca uczniowie klasy trzeciej gościli u państwa Aliny i Ireneusza Malickich, którzy pokazali nam swoje zwierzęta. Były wśród nich papugi nimfy, królik miniaturka, chomik, pies, kot i egzotyczne legwany zielone.
Dowiedzieliśmy się, jak należy opiekować się tymi jakże różnymi od siebie zwierzętami, czym je karmić i jakie warunki im zapewnić. Mogliśmy pogłaskać legwana i poczuć jego szorstką i zimną ( mimo upału) skórę. Dowiedzieliśmy się, że dorosły zdenerwowany legwan bije swoim długim ogonem z taką siłą, że przecina spodnie i skórę.
Rozstrzygnięcie konkursów "Eko Bohater" i "Leon"
Z radością informujemy o rozstrzygnięciu dwóch konkursów organizowanych przez panie Oliwię Malich oraz Milenę Mazanek.
Pierwszym z nich był konkurs ekologiczny „Stwórz swojego Eko Bohatera”, który cieszył się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem uczniów. Uczestnicy wykazali się niezwykłą kreatywnością.
Piknik klasy drugiej
W ostatnich dniach przed wakacjami uczniowie klasy drugiej wybrali się na klasowy piknik, aby wspólnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Była to doskonała okazja do relaksu, zabawy i integracji przed zbliżającym się letnim wypoczynkiem.
Dzieci przyniosły ze sobą pyszne smakołyki, którymi chętnie dzieliły się z koleżankami i kolegami. Nie zabrakło także atrakcji – uczniowie puszczali bańki mydlane, grali w badmintona oraz spędzali czas przy grach karcianych. Wszyscy bawili się doskonale, ciesząc się piękną pogodą i wspólnie spędzonymi chwilami.

Aktualny czas
Sobota 27.06.2026Kalendarz
- brak danych
Galeria zdjęć
- brak danych
Logowanie
- liczba odwiedzin: 193459